2013


Pro dráhu v Plzni jsme připravili super lehkou verzi podvozku z naší produkce a z nahlédnutí do výsledků je vidět, že tento podvozek byl úspěšný - 1. místo kategorie G12 amatérů, 1.-6. místo kategorie G12 expertů, 1.-5. místo kategorie ES/24 expertů. Jako bonus byl čas 1.97s v kvalifikaci ES/24, který zajel Ronny Scheer.Lehčí verze podvozku je na světě! První vzorky jsme vyzkoušeli v Brühlu v Německu a bylo z toho vítězství v kategorii ES G12.


2012


Koncem roku 2012 jsme zprovoznili naši EDM mašinku a zahájili výrobu vlastních podvozků, prozatím pro kategorie ES G12 a ES24 ve variantě pro Scale dráhy, ale v brzké době plánujeme i verzi pro rychlejší dráhy a výrobu dalšího modelářského materiálu jako např. pastorků a částí ovladačů...
Společně s naším kolegou ze Švýcarska jsme vyrobili ovladač pro závody na plastových drahách - jedná se o menší a jednodušší verzi ovladače Pro3, ale pro tyto závody je naprosto výborný! Ovladač má výměnné chipy, možnost nastavení intenzity brzdy, nastavení citlivosti a je také možnost redukce napětí na autodráze o 1,6V a 2,4V a digitální voltmetr k měření napětí na dráze.Společně s naším kolegou ze Švýcarska jsme udělali úpravu ovladače Pro3 pro závody na Scale a Blueking drahách Pro1 controller - jedná se o verzi ovladače bez telechoku Pro3, hlavní změna je v možnosti snížit si napětí na autodráze o 1,0V, 2,4V a 3,6V!